Bize Ulaşın: 535 696 09 45

Teknolojiyi ve yenilikleri yaşama dönüştürme ümidiyle faaliyete geçen Trakya Reklam;  profesyonel kadrosu ve montaj ekibiyle profesyonellikle hizmetine devam etmektedir. Trakya Reklam 3 önemli aşama olan; proje, imalat ve montaj safhalarını büyük bir hizmet kalitesiyle başarmaktadır.

Trakya Reklam olarak; kurumsal yapımızdan ödün vermemekteyiz. Yönetim yapısı modern yöntemlere uygun, üretim ile ilgili konulardaki yenilikleri takip eden yeni teknolojik gelişmeler ve buluşları bünyesinde bulunduran, doğaya ve insan sağlığına önem veren anlayışımız ile sağlamış olduğumuz kaliteli ürün ve hizmetler ile iç ve dış pazarlarda aranılır bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

MİSYON
Tecrübelerimiz, modern ve teknolojık alt yapımız ile müşterilerimizin isteklerini ve gelecekteki beklentilerine en profesyonel sekilde yanıt vermek. Bunu yaparken dürüst ve çevresine değer katan, doğaya ve çevresine saygılı, çalışanlarının ve etkileşim içinde bulundugu insanların sağlık , emliyet ve çevre güvenliğine çok dikkat eden bir kuruluş olmaya önem verıyoruz.

VİZYON
Trakya Reklam; Trakya başta olmak üzere Türkiye geneli , gerçekleştirmiş olduğu projelerdeki kaliteli ve başarılı projeleri , teknolojik ekipmanları ve uzman kadrosuyla sektöründe başarılı ve aranılan kuruluş olmuş ve olmaya devam etmektedir.

KALİTE POLİTİKASI
Kuruluşumuz yönetim, tasarım ve imalat bölümlerinde olmak üzere müşterinin talepleri doğrultusunda yapılacak, kalite bilincine sahip ekiplerimizle ışıklı-ışıksız tabela sistemleri, Led display ekranlar, akaryakıt istasyonları dış cephe kaplamaları ve kurumsal tanıtım hizmetlerini gerçekleştirmeyi devamlı gelişme, kalite ve yenilikçilik adına gerekli yaptırımları yapmayı ve müşteri memnuniyetini bir ilke olarak kabul edip sektöründe başarılı ve aranılan bir kuruluş olmayı mevcut yasa ve mevzuatlara uymayı amaç edindik.